BASK’A ÖZEL GÜRLİFE HOSPİTAL VE ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR

Kamu çalışanlarına hizmeti ilke haline getiren konfederasyonumuz yaptığı anlaşmalar ile bu hizmetlerden BASK’ a bağlı sendika üyelerimizin ve 1. derece yakınlarının indirimli faydalanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Buna göre, ÖZEL GÜRLİFE HOSPİTAL ile;

BASK’a bağlı sendika üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertleri için ÖZEL GÜRLİFE HOSPİTAL HASTANESİ, muayene fark ücreti ile ayakta gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil ve tetkiklerde %15, yatarak gerçekleştirilen ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine yıl boyunca %10 indirim uygulanacaktır.

İndirimden muaf başlıklar ise; ilaç, sarf malzemesi, dış doktor, ozon terapisi, psikiyatri, psikolog, plastik cerrahi, sünnet, doğum ve onkolojidir.

 

ÖZEL GÜRLİFE HOSPİTAL

Fevzi Çakmak Mah. Akınsel Sok. No:1 Tepebaşı Eskişehir- 444 2 026

 

 

Buna göre, ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ ile;

BASK’a bağlı sendika üyeleri ve birinci derece yakınları için Özel Ümit A.Ş.\’ de muayene fark ücreti ile tedaviler esnasındaki tüm tahlil, tetkik ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine yıl boyunca %10 indirim uygulanacaktır.

Özel Ümit A.Ş. Check-up paketlerinin Bask Sendikası\’na üye olan mensupların ve birinci derece yakını tarafından kullanılması durumunda, cari check-up paket tutarı üzerinden % 10 indirim uygulanacaktır

Bask Sendikası\’na üye olan mensup ve birinci derece yakınının alacağı sağlık hizmetlerinden, Doğum ücretleri, Otelcilik Hizmeti ve SUT dışı özellikli işlemler de herhangi bir indirim uygulaması olmayacaktır.

 

ÖZEL ÜMİT TIP MERKEZİ

Kurtuluş Mah. Asarcıklı Cad. No:94 ESKİŞEHİR

ÖZEL ÜMİT HASTANESİ

Batıkent Mah. Gerekli Sok. No:13 ESKİŞEHİR

ÖZEL ÜMİT VİŞNELİK HASTANESİ

Vişnelik Mah. Şehit Yusuf Turgut Sok. No:3 ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın