GOS Turizm ile BASK’a Özel İndirim Anlaşması Yapılmıştır

Kamu çalışanlarına hizmeti ilke haline getiren konfederasyonumuz yaptığı anlaşmalar ile bu hizmetlerden BASK’a bağlı sendika üyelerimizin ve 1. derece yakınlarının indirimli faydalanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Buna göre, GOS Turizm ile;

Bağımsız Kamu Görevliler Sendikaları Konfederasyonu ve bağlı bulunan sendika üyelerinin ve birinci derece yakınlarının konaklama, tatil, tur, uçak bileti, eğitim, danışmanlık ve yönetim faaliyetleri konusunda yurt içinde yapılan faaliyetlerinin indirimli olarak GOS Turizm tarafından gerçekleştirileceği hakkındadır.

KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ

Hizmet rezervasyonu, Müşterinin 0 (0533 627 9510) numaralı telefonu arayarak yurt içinde belirlenen otellere rezervasyonu yapılabilmesi için bildirmesi yoluyla gerçekleştirilir.

Müşteri talebini iptal etmek veya herhangi bir değişiklik yapmak istediği durumda 0 (533 627 95 10) numaralı telefonda şahsen başvurabilir.

EĞİTİM/DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

GOS Turizm, Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu ve bağlı sendikaların eğitim ihtiyaçlarını, ihtiyaç duyulan konunun uzmanları ile eğitim için gerekli olan mekân ve diğer materyalleri sağlayarak karşılamayı taahhüt eder. Söz konusu faaliyetin ücreti, konu, eğitim mekânı, katılımcı sayısı ve diğer unsurlar dikkate alınarak belirlenir. Ayrıca GOS Turizm, talep edilmesi halinde Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu ve bağlı sendikaların mali sistemleri, iç kontrol yapılan, bilgi teknolojileri ve tüm alanlarda yasal yükümlülükleri, gibi konularda ücreti karşılığında danışmanlık faaliyeti sunmayı taahhüt eder.

Bir yanıt yazın